Meist

MILLAMORE - need on kõrge kvaliteediga allapanu-ja pesamaterjalid väikestele ja suurematele koduloomadele - närilistele, roomajatele ja lindudele.

MILLAMORE tooted on unikaalsed, sest on loodud mõeldes loomade vajadustele. Tooted on valmistatud töötlemata haavapuust, kuhu ei ole lisatud keemilisi aineid ega kasutatud puidu- ja paberitöötlemisjääke. Loomaspetsialistid soovitavad haavapuust allapanu, sest sellel on okaspuudega võrreldes madalam vaigusisaldus. 

MILLAMORE allapanul on suurepärane hügieenilisus: imavus- ja lõhnakontroll; tooted on laboratoorselt kontrollitud ning ohutud - kõrgel temperatuuril (üle 100°C) kuivatatud puit ei sisalda haigusttekitavaid baktereid vm mikroorganisme. Lisaks on MILLAMORE tooted tolmuvabad, et välistada tolmust põhjustatud allergiaid. 

MILLAMORE allapanuga on puure lihtne puhastada - allapanu ei kleepu lemmiku käppade ega karva külge ega lendle looma liikumisel puuris laiali. Tootepakendid on kerged ja mugavad. 

MILLAMORE tooted on valmistatud kontrollitud, FSC MIX sertifikaadiga puidust, millega on tagatud jätkusuutlik ja vastutustundlik metsamajandamine. Tootmine on jäätmevaba ning kasutab taastuvenergiat; tooted on biolagunevad - võimalik kompostida või kasutada keskkonnasõbraliku biokütusena.