Uudised

MILLAMORE – kõrge kvaliteediga allapanu- ja pesamaterjalid närilistele, lindudele, roomajatele

Eestis toodetud allergiavaba puhas koostis ja kõrge kvaliteet


MILLAMORE tooted on eriliselt kvaliteetsed allapanu- ja pesamaterjalid närilistele, lindudele ja roomajatele, mis pakuvad puhtaimat elukeskkonda nii lemmikloomadele kui nende omanikele. Tooted on valmistatud Eestis ning seni peamiselt veterinaaride ja loomaspetsialistide poolt heakskiidetud ja kasutatud tooteid on müüdud enam kui 20 riigis maailmas üle 30 aasta.

MILLAMORE toodete valmistamisel ei ole kasutatud puidu- ega paberitöötlemisjääke, vaid ned on valmistatud puhtast, töötlemata puidust spetsiaalselt allapanuks. MILLAMORE tooted on tolmuvabad ega põhjusta seega tolmust tulenevaid hingamisteede- ja allergiaprobleeme ei loomadele ega inimestele. Pehme MILLAMORE Supersoft allapanu sobib kasutamiseks ka tundliku nahaga ja ilma karvata loomadele. MILLAMORE toodetel on suurepärane hügieenilisus: kõrge vedelike imavus ja ammoniaagi siduvus, mis teevad lemmiklooma eest hoolitsemise mugavaks. MILLAMORE toodetel on laboratoorselt tõestatud ohutus, nad ei sisalda kahjulikke ühendeid, tööstusjääke, keemilisi lisandeid ega toksilisi elemente.

MILLAMORE allapanu tooraineks on FSC sertifitseeritud puit, mis tähendab vastutustundliku ja jätkusuutliku metsamajanadmise põhimõtete järgimist. Tootmisprotsess, mis kasutab taastuvenergiat, on jäätmevaba. MILLAMORE tooted on biolagunevad.

MILLAMORE-i allapanu hügieenilisuse tagab suurepärane imavus- ja lõhnakontroll.

MILLAMORE-i allapanu on saadaval kahes suuruses:

  • MILLAMORE Premium (5x5x1 mm) sobib hiirtele, rottidele, tšintšiljadele, hamstritele, merisigadele, küülikutele, tuhkrutele, lindudele ja roomajatele.
  • MILLAMORE Supersoft (2x2x1 mm) sobib ka karvututele või tundliku nahaga loomadele.


MILLAMORE pesamaterjaliks on haavapuu pehmed laastud, mis sobivad suurepäraselt pesa ehitamiseks, urgude tegemiseks, mängimiseks.

Puhas ja tolmuvaba kodu koos MILLAMORE’ga – sulle ja lemmikloomale!


Ilmunud PetCity lehel: MILLAMORE – kõrge kvaliteediga allapanu- ja pesamaterjalid närilistele, lindudele, roomajatele.