O společnosti

MILLAMORE – nové podestýlky prémiové kvality poskytující maximální pohodlí a hygienu pro drobné domácí mazlíčky – králíky, hlodavce, plazy nebo ptáky.

MILLAMORE podestýlky jsou od počátku vyráběny pro podestýlání zvířat, nebylo použito žádných zbytků ze dřeva nebo papírenského průmyslu. Jsou vyrobené z čerstvého osikového dřeva bez jakýchkoli chemických přísad. Veterináři a specialisti na welfare zvířat doporučují osikové dřevo pro podestýlání kvůli nižšímu obsahu pryskyřic v porovnání se dřevem jehličnanů.

MILLAMORE podestýlky mají výbornou schopnost pohlcovat vlhkost a pachy; produkty jsou bezpečné a testované v laboratoři – dřevo ošetřené vysokou teplotou (přes 100°C) neobsahuje žádné patogenní bakterie nebo jiné mikroorganismy. Podestýlky jsou navíc bezprašné, díky tomu nedráždí dýchací systém a nepůsobí alergie zvířatům ani lidem.

Čištění a údržba jde s MILLAMORE snadno - podestýlka se zvířatům nelepí na tlapky nebo srst a při pohybu zvířat v kleci nevypadává z klece ven.

Surovina pro výrobu podestýlek MILLAMORE má FSC® certifikaci, která zaručuje zodpovědné a trvale udržitelné hospodaření v lesích.