Apie mus

MILLAMORE – naujasis aukščiausios kokybės kraikas užtikrina jaukumą ir higieną smulkiesiems naminiams gyvūnams: graužikams, ropliams ir paukščiams.

MILLAMORE kraikas gaminamas specialiai gyvūnams. Jo gamybai naudojama šviežios drebulės mediena, kurioje nėra jokių cheminių medžiagų ar likučių, būdingų medienos ar popieriaus pramonei. Drebulę kraiko gamybai rekomenduoja naudoti ir veterinarai bei gyvūnų priežiūros specialistai, nes joje yra mažiau dervos nei spygliuočių medienoje.

MILLAMORE kraikas puikiai sugeria drėgmę ir neutralizuoja kvapus. Gaminiai yra saugūs ir išbandyti laboratoriniais tyrimais; mediena kaitinama aukštoje temperatūroje (daugiau nei 100 °C), todėl joje nėra jokių patogeninių bakterijų ar kitų mikroorganizmų. Be to, kraikas nedulka, todėl nekenkia kvėpavimo sistemai bei padeda išvengti alergijų, kurias dulkės gali sukelti gyvūnams arba žmonėms.

Naudojant MILLAMORE kraiką daug lengviau palaikyti švarą ir gyvūnų higieną, nes kraikas neprilimpa prie plunksnų ar kailio ir neišsibarsto iš narvo gyvūnui judant. Kraikas supakuotas lengvomis ir patogiomis nešti pakuotėmis.

Žaliava, iš kurios gaminamas MILLAMORE kraikas, patvirtinta FSC® sertifikatu, kuris reiškia, kad gavyba vykdoma atsakingu, mišką tausojančiu metodu. Kraiko gamybai naudojami bioenergetiniai ištekliai ir jos metu nelieka atliekų, be to, visi produktai biologiškai irūs, tad galite juos kompostuoti arba naudoti kaip aplinkai saugų biokurą.